6.4
1 93
7.7/ 10
Evrenler Savaşı Film Bilgileri
Evrenler Savaşı

Evrenler Savaşı izle ⚡ 2022 yapım Aksiyon Fantastik Macera türü Alienoid Kore filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p HD film izle.

Goryeo Hanedanlığı'nın sonunda efsanevi ilahi kılıcı ele geçirmek isteyen kılıç ustası ile 2022'de insan vücuduna hapsedilmiş bir uzaylı mahkumun peşine düşenler arasında zamanın kapısı açılır.

Efsanevi bir ilahi kılıcı özleyen bir kılıç ustası ile insan vücuduna hapsedilmiş bir uzaylı mahkumun peşinden koşan genç bir polis memurunun hikayesi. Gelecekten ve geçmişten insanlar tarafından oynanan güç oyunlarının piyonları haline gelen iki adamın kaderi iç içe geçmiştir.

Neler olduğunu ve bundan sonra ne olacağını açıklamanın hiçbir yolu olmadığı çağda, değişmeyen tek bir şey vardı: savaş. Bu sırada Jung Woo Sung adında bir kılıç ustası, kırılamayan kılıcıyla ortaya çıktı. Kötü güçlere karşı savaşmak için birçok savaşçıyı etrafına topladı. İki kılıçlı bir adam ve her türlü büyüde ustalaşmış bir keşiş, kötü güçlere karşı birlikte savaşmak için onlarla güçlerini birleştirdi. Alienoid diğer adıyla Oegye+in 1bu filmi Full HD kalitede izleyin.

Orijinal Adı Alienoid Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Dong-hoon Choi
Oyuncular Yoon Byung-hee, Lee Dong-Hee, Kim Eui-sung, Shim Dal Gi, Lee Hanee, Baek Hyun-joo, Yoo Jae-myung, Yoon-woo Jang
  • İzlenme66985
  • IMDb6.4
  • Süre142 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeGüney Kore
Filme Yorum Yaz
Evrenler Savaşı Yorumları
çok beğendim güzel bir film . ama dizi olmayı hak edecek uzunlukta bir hikayesi vardı .
27.11.2022