Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı.
7.3
1 3
8.7/ 10
Decision to Leave Film Bilgileri
Decision to Leave
Decision to Leave izle ⚡ 2022 yapım Gizem Suç türü Heojil kyolshim Kore filmi Full HD izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p HD film izle.

Decision to Leave izle filmi diğer adıyla Heojil kyolshim izle filmi 2022 Güney Kore yapımıdır. Yönetmenliğini Park Chan-wook ve senaryosunu Park Chan-wook ve Seo-kyeong Jeong ikilisi kaleme almış. Film, bir işadamının gizemli ölümünü araştıran bir dedektif hakkında bu gizem türü gerilim suç filmidir. Film, yönetmen Park Chan-wook ve yazar Lee Kyung-jin'in orijinal hikayesine dayanıyor.

Filmin konusunda Tang Wei, bir vakayı araştırmaya başlayan ancak kısa süre sonra kendisini bir kadın ve kocasıyla ilgili başka bir hikayeye kapılmış bulan dedektifi oynuyor. Park Hae-il, evlerinde boğazı kesilmiş olarak ölü bulunan kocasını oynuyor. Olanları araştırmak için bir çift dedektif (Go Kyung-pyo ve Song Kang-ho) getirilir, ancak hiçbir şey üzerinde anlaşamazlar. Çiftin kızı (Jang Young-nam) da olaya dahil olur, ancak orada olmayan şeyleri görmeye veya orada olmayan sesler duymaya devam eder ve bu da onlara inanmamasını zorlaştırır.

Heojil kyolshim izle ⚡ 2022 yapım Gizem Suç türü Decision to Leave Kore filmi Full HD izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p HD film izleyin.
Orijinal Adı Heojil kyolshim Film Türü Dram, Gizem, Suç Film Kategori Kore FilmleriYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Park Chan-wook
Oyuncular Go Kyung-Pyo, Hak-joo Lee, Jeong Min Park, Jung Yi-seo, Lee Jung-hyun, Park Hae-il, Tang Wei, Teo Yoo
  • İzlenme16260
  • IMDb7.3
  • Süre138 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeGüney Kore
Filme Yorum Yaz