7.6
1 200
7.1/ 10
Harry Potter 6 Melez Prens Film Bilgileri
Harry Potter 6 Melez Prens

Harry Potter 6 izle ⚡ Melez Prens ile devam eden serinin 6. filmi Türkçe Dublaj 720p veya Türkçe Altyazılı 1080p kalitede HD Filmi Full izle.

Harry Potter ve Melez Prens Konusu ve Özeti


Fantastik sinema filmi serilerinden olan Harry Potter ve Melez Prens filminin bu serisinde Harry Potter 6 yılını tamamlamıştır ve büyük bir sürpriz ile karşılaşır. Üzerinde bulunan kitap ise Melez Prens’ e ait bir kitaptır. Kitabı bulması ile birlikte kitabın içerisinde olan büyüleri kurcalamaya başlar. Bu sürede Melez Prens'in dünyasını keşfeder. İyi ve bilge büyücülerden olan Dumbledore, arkadaşı karanlık işler düşmanı ise Voldemort ile olan hesaplaşması kolaylaşır. Ancak Harry Potter'ın arkadaşlarını bu sefer çok tehlikeli ve çetin bir savaş beklemektedir.

Harry Potter Melez Prens Filmi Hakkında Merak Edilenler
Harry Potter 6 filmi ülkemizde 15 Temmuz 2009 tarihinde sinemalarda vizyona girmiştir. Filmin gösterim süresi 2 saat 32 dakikadır. Filmin türü fantastik ve maceradır.


Harry Potter 6 Melez Prens Hasılatı Ne Kadardır?


Harry Potter 6. filmi Melez Prens dünya çapında 934,3 Milyon Dolar hasılat yapmıştır.


Harry Potter serisi kaç filmden oluşmaktadır?


Harry Potter serisi 8 filmden oluşmaktadır. Melez Prens 6. filmdir.


Harry Potter Bölüm isimleri nelerdir?
Harry Potter 1 Felsefe Taşı

Harry Potter 2 Sırlar Odası

Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı

Harry Potter 4 Ateş Kadehi

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Harry Potter 6 Melez Prens

Harry Potter 7 Ölüm Yadigârları: Bölüm 1

Harry Potter 8 Ölüm Yadigârları: Bölüm 2


Voldemort'un kaç hortkuluğu vardır?


Dünyada ikiden fazla hortkuluk yapmayı başaran tek kişi Tom Marvolo Riddle diğer bir adıyla da Lord Voldemort' tur. Voldemort'un toplam yedi hortkuluğu vardır.


Voldemort'un hortkulukları nelerdir?


Voldemort'un hortkulukları; Tom Riddle'ın Günlüğü, Gauntlar'ın Yüzüğü, Nagini Voldemort'un Yılanı, Salazar Slytherin'in Madalyonu, Helga Hufflepuff'ın Kupası, Rowena Ravenclaw'ın Kayıp Diademi, Harry Potter
Harry Potter 6 Melez Prens Okula gelen öğretmenin ismi Profesör Horace Slughorn'dur.2009 Netflix yapım Harry Potter serisi 6. filmi Melez Prens konusu, oyuncuları, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa serinin diğer filmlerini full hd film izle sitemizde bulabilirsiniz. 4K Filmi kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, jetfilm modu ve film makinesi izleme keyfinin tadını çıkar. Harry Potter 6 Türkçe dublaj izle veya Harry Potter 6 Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.

Orijinal Adı Harry Potter and the Half-Blood Prince Film Türü Aile, Fantastik, Gençlik, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen David Yates Oyuncular Daniel Radcliffe, Dave Legeno, Elarica Johnson, Emma Watson, Geraldine Somerville, Jim Broadbent, Michael Gambon, Rupert Grint
  • İzlenme32481
  • IMDb7.6
  • Süre153 Dakika
  • Yıl2009
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz
Harry Potter 6 Melez Prens Yorumları
çok hoş bir film
02.03.2023