5.4
1 10
7.5/ 10
Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek Film Bilgileri
Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek

Arınma Gecesi 5 izle ⚡ 2022 Netflix korku türü Sonsuza Dek - The Forever Purge izle filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı 1080p Full HD izle.

Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek adlı filmi, IMDb puanı 5,4 olan 2021 yapımı filmdir. Arınma Gecesi çatısı altında vizyona giren serinin son filmi, korku filmi kategorisinde yer almaktadır. ABD California'da çekilen Arınma Gecesi 5 filmi 30 Haziran 2021 tarihinde sinemalar da vizyona girmiştir ve gişe hasılatı $76,994,245 Milyon Dolardır.

Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek konusunda, serinin diğer filmlerinde olduğu gibi tüm suçluların bir gecelik katliam hakkına malik oluşunu konu alır. Fakat bu filmde diğerlerinden farklı olarak arınma gecesi tek gecelik olmayacaktır. Kanunsuz ve suç makinesi çeteler sonsuza kadar arınma gecesinin sürmesini ister. Bu çerçevede Amerika'yı tamamen kontrol altına almak birincil hedefleridir. Bu planla birlikte artık hiç kimsenin can güvenliği kalmaz. Tucker ailesinin Teksas'taki çiftliğinde yaşayan Juan ve karısı Adele de hayatlarını korumak zorundadır. Tucker ailesi ve Juan'ın ailesi bu tehlikeye karşı birlikte mücadele etmeye karar verir.

Arınma Gecesi 5: Sonsuza Dek film karakterleri Adela, Juan, Dylan Tucker, Harper Tucker, Cassidy Tucker, T.T.

Arınma Gecesi 5: Sonsuza Dek film oyuncuları Ana de la Reguera (Adela), Tenoch Huerta (Juan), Josh Lucas (Dylan Tucker), Leven Rambin (Harper Tucker), Cassidy Freeman (Cassidy Tucker), Alejandro Edda (T.T.).

Arınma Gecesi Serisi devam filmleri ve izleme sırası;
Arınma Gecesi 1 - The Purge (2013)
Arınma Gecesi 2 Anarşi - The Purge: Anarchy (2014)
Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı - The Purge: Election Year (2016)
İlk Arınma Gecesi 4 - The First Purge (2018)
Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek - The Forever Purge (2021)

Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek izle 2021 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Korku filmleri bu sayfada. The Forever Purge izle 2021 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile tek parça donmadan Full HD film izle. Arınma Gecesi 5 Türkçe dublaj izle veya Arınma Gecesi 5 Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.

Orijinal Adı The Forever Purge Film Türü Aksiyon, Gerilim, Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Everardo Gout
Oyuncular Alejandro Edda, Ana de la Reguera, Cassidy Freeman, Josh Lucas, Leven Rambin, Tenoch Huerta, Will Brittain, Will Patton
  • İzlenme12326
  • IMDb5.4
  • Süre103 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz