6.6
1 10
7.4/ 10
Son Oyun Film Bilgileri
Son Oyun

Son Oyun filmi Full izle ⚡ 2018 yapım yerli Türk Suç filmi sansürsüz olarak indirmeden tek parça 1080p Full HD izleyin.

Son Oyun 2018 filmi İlhan Akgül ve Sinan Tabanlı ikilisinin yönettiği Kurt Cammon ve Sinan Tabanlı'nın senaryosunu kaleme aldığı suç filmidir. Filmin başrol oyuncuları Ali Sürmeli, Recep Yağızoğlu, İlhan Akgül.

Son Oyun izle filmi konusunda Meftun Taylan 80'li yıllarda Avrupa'ya gönderilmiş ve burada ASALA ile mücadele etmektedir. Karanlık geçmişe sahip yaşlı adam ömrünün son zamanlarını geçirmektedir. Meftun eskiden yaptıkları için günahlarını affettirmek ve vicdanen rahat olmak için toplumu rahatsız eden kötü adamları, mafyaları ve suç örgütlerini temizlemek ister. Kendisine yardımcı olmak için Türkiye'den Çerkez adında bir tetikçiyi yanına çağırır. Beraber hazırladıkları listede ki kişilere suikast düzenlerler ama Belçika-Türk karışımı yer altı dünyasının kirli işleri ortaya çıkma başlar. Vicdanını rahatlatmak için çıkılan bu yolda ilerledikçe suç dünyasının batağına sağlanırlar.

2018 yapım Son Oyun diğer adıyla Son Oyun filmi Full HD 1080p kalitede tek parça ve Full HD olarak reklamsız donmadan indirmeden izleyin.

Orijinal Adı Son Oyun Film Türü Suç Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Ilhan Akgul, Sinan Tabanli, Tabanli Sinan
Oyuncular Ali Sürmeneli, Can Bayindir, Enver Agim, Ilhan Akgul, Ozan Cakin, Richard de Maaré, Selin Colak, Tolga Erciyes, Truus de Boer
  • İzlenme17265
  • IMDb6.6
  • Süre88 Dakika
  • Yıl2018
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz