5.7
1 3
5.9/ 10
Sosyeteye Hoş Geldim Film Bilgileri
Sosyeteye Hoş Geldim
Sosyeteye Hoş Geldim izle ⚡ 2022 Netflix Romantik Komedi filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p The Entitled 2022 film izle.

The Entitled izle 2022 filmi, Theodore Boborol tarafından yönetilen ve Alex Gonzaga, JC De Vera ve Ara Mina'nın başrol oynadığı Netflix yapım bir Filipin romantik komedi filmi. Film de babasından ayrı yaşayan kızın, babasının bir otel patronu olduğunu öğrenince bir avukatla işbirliği yaparak babasının zenginliğinden yararlanmaya çalışır.

Filmin konusunda, babasından (JC De Vera) yıllardır ayrı olan Belinda'yı (Alex Gonzaga) takip ediyor. Babası bir otel moğoludur, ancak felç geçirdikten sonra işlerinde yardımına ihtiyacı olduğu için şimdiye kadar hayatında hiç bulunmamıştır. Belinda'nın annesi (Ara Mina) hala hayattadır ama Belinda'yı küçüklüğünden beri görmemiştir. Belinda, Michael (JC De Vera) adında büyüleyici bir avukatın yardımıyla yeni bir lüks ve sofistike dünyada yolunu bulur.
Orijinal Adı The Entitled Film Türü Dram, Komedi, Romantik Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Theodore Boborol
Oyuncular Alex Gonzaga, JC De Vera, Ara Mina, Johnny Revilla, Melai Cantiveros, Andrea Abaya, Issa Litton, Tori Garcia
  • İzlenme11607
  • IMDb5.7
  • Süre90 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeFilipinler
Filme Yorum Yaz