6.2
1 14
7.6/ 10
The Cursed Film Bilgileri
The Cursed
The Cursed izle ⚡ 2021 yapım gizem fantastik türü filmi Full HD izle, The Cursed Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD korku filmi izle.

2021 yapımı The Cursed izle filmi diğer adıyla Eight for Silver izle filmi Sean Ellis tarafından yönetilen ve Ellis ve David White tarafından yazılan bir Fransız, İngiltere ve Amerikan korku filmi. Boyd Holbrook, Kelly Reilly, Alistair Petrie, Stuart Townsend ve Francesca Eastwood gibi oyuncular rol alıyor. Film, 19. yüzyıl Fransa'sının kırsal kesiminde, gizemli, muhtemelen doğaüstü bir tehdit küçük bir köyü tehdit etmesini konu alıyor.

Sean Ellis'in The Cursed filmi, büyük ölçüde incelik ve öneriye dayanan tüyler ürpertici bir korku filmi. Cashback ve The Broken gibi filmlerin yazar-yönetmeni olan Ellis, insan doğasının daha az keşfedilmiş köşelerini keşfetmekten bir kariyer yaptı. Lanet, batıl inanç, izolasyon ve suçluluk hakkında bir hikayeyi, sizi sonuna kadar tahminde bulunmaya devam eden sürükleyici bir anlatıya örerek bu gelenekte devam ediyor.

The Cursed filmi konusunda; Filmin adı, kırsal Fransa'daki eski bir kiliseye sığınan eski bir kötülüğe atıfta bulunuyor. Amerika'dan bir patolog olan John McBride (Boyd Holbrook), sevgili karısının ölümünün ardından Fransa'ya seyahat eder, ancak kendisini yerel bir handa garip olaylara kapılmış halde bulur. Holbrook, kederiyle yüzleşmek için mücadele eden ama aynı zamanda çevresinde olup bitenlere bir anlam vermeye çalışan bir adam olarak burada mükemmel bir iş çıkarıyor.

Bazı harika destekleyici performanslar da var. Isabelle Laurent rolüyle Kelly Reilly, McBride'ın eski sevgilisini oynuyor. Seamus Laurent rolüyle, Alistair Petrie ise kasabada olup bitenler hakkında tahmin ettiğinden fazlasını bilen yerel bir rahip olarak olağanüstü derecede ürkütücü olaylara açıklık getiriyor.

The Cursed izle 2021 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer filmleri fantastik korku filmleri bu sayfada. Eight for Silver izle 2021 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile tek parça Full HD film izle. The Cursed Türkçe dublaj izle veya The Cursed Türkçe altyazılı izle dil seçenekleriyle 4K ve Full HD izlemeniz için film izleme sitesi fullhdfilmizle5.org eklendi. İyi seyirler.
Orijinal Adı Eight for Silver Film Türü Fantastik, Gizem, Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Sean Ellis
Oyuncular Boyd Holbrook, Kelly Reilly, Alistair Petrie, Roxane Duran, Nigel Betts, Stuart Bowman, Simon Kunz, Amelia Crouch
  • İzlenme15360
  • IMDb6.2
  • Süre111 Dakika
  • Yıl2022
  • Ülkeİngiltere
Filme Yorum Yaz