3.8
1 11
7.7/ 10
Resident Evil Biohazard Film Bilgileri
Resident Evil Biohazard
Resident Evil Biohazard izle ⚡ 2022 Netflix Resident Evil Biohazard dizisi 1.Sezon 1.Bölüm ve tüm bölümleri Türkçe Dublaj yada Altyazılı 1080p Full HD izle. Resident Evil Biohazard Dizisi 1. Sezon 1. Bölüm, 2. Bölüm, 3. Bölüm, 4. Bölüm, 5. Bölüm, 6. Bölüm, 7. Bölüm ve 8. Bölüm olarak devam eden 2022 yılına ait aksiyon, korku, Bilim Kurgu Netflix dizi serisidir.

Resident Evil: biohazard 2022 dizi serisi, 14 Temmuz 2022'de yayınlanan Resident Evil video oyunu serisine dayanan bir ABD yapım Aksiyon Korku ve Bilim Kurgu içeren Netflix TV dizisidir. Dizi, T-virüsünün keşfinden ve Raccoon City'deki salgınından üç yıl sonra, 2022 yılında geçiyor. Hikaye, Umbrella Corporation'ın virüsü daha fazla yaymasını engellemeye çalışan Alice ve ekibine odaklanıyor. Dizi de yakın gelecekte, gizemli bir salgın, ölülerin ayağa kalkıp yeryüzünde yürümesine neden oldu. Hayatta kalan insanlar, zombi geçirmez yerleşim bölgeleri oluşturmak için bir araya geldi.

Resident Evil: biohazard dizisi konusunda Bu olayları takip eden yıllarda Umbrella Corporation, merkezi Raccoon City'de bulunan büyük bir ilaç şirketi haline geldi. Ancak, 1998'de şehirde bir salgın meydana geldi ve Umbrella'nın başkanı CEO Oswell E. Spencer ve diğer yönetim kurulu üyeleri tarafından örtbas edildi. Bu olaydan sonra Umbrella, aleyhine açılan davaların yanı sıra artan devlet denetimi ve yöneticileri arasında iç politika gibi diğer faktörler nedeniyle maddi olarak zarar görmeye başladı. Bu, yasadışı insan deneyleri ve biyolojik silah geliştirme gibi etik olmayan yollarla işlerini canlandırma girişimlerine yol açtı. Bu faaliyetlere karşılık kendilerine "Aile" diyen bir grup aktivist Umbrella'yı protesto etmeye başladı.

Resident Evil biohazard dizi oyuncuları ve karakterleri
Dizinin oyuncu kadrosunda Ella Balinska, Lance Reddick, Turlough Convery, Tetiana Gaidar, Droxzyfps ve Connor Gosatti gibi isimler yer alıyor.

Ella Balinska – Jade Wesker
Lance Reddick – Albert Wesker
Turlough Convery –
Tetiana Gaidar – Tactical Weapons Trainer
Droxzyfps – Ethan
Connor Gosatti –
Lea Vivier – Susana Franco
Mpho Osei Tutu m- Yen
Hanni Heinrich – Janet

Resident Evil Biohazard 1.Sezon izle 2022 dizi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Netflix zombi dizileri bu sayfada. Resident Evil Biohazard 2022 izle dizisi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, dizibox ve dizilla ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Resident Evil Biohazard Türkçe dublaj izle ya da Resident Evil Biohazard Türkçe altyazılı izle.
Orijinal Adı Resident Evil Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku Film Kategori NetflixYabancı FilmlerZombi Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen Rob Seidenglanz Oyuncular Bjorn Steinbach, Connor Gosatti, Ella Balinska, Lance Reddick, Lea Vivier, Siena Agudong, Tetiana Gaidar, Turlough Convery
  • İzlenme38428
  • IMDb3.8
  • Süre49 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz
Resident Evil Biohazard Yorumları
Bu senaryoyu yazanın
bu nu dizi diye yayınlayan ö yapımcı nın
Bunu çeken kameramanın ta aklını seveyim
Ne başı belli ne ortası ne sonu
Adam 3 klon kim yaptı nerde yaptı yapım amacı neydi
2 kızı üretmişler nerede nasıl belli değil
Kadının karısı kafayı yemiş hapa başlamış haberimiz yok
kadının bi oğlu olmuş kimden belli değil
2 nci klonu yıllarca saklamışlar 7 bölümde oyuna giriyor
Başrol kizin maşallah dediği 2 saat yaşıyor figüranlara hiç şans vermemişler olay 1 kişi etrafında dönüyor
Tamamen zaman kaybı saçma salak bi dizi
07.12.2022
Dünyanın sonu iki tane kadını yüzünden mi olacak.. izlemeyin dandik gibi bir dizi olmuş
29.07.2022